Hoodie bezhë | Me kapuç | Me printim

3,990 L

Hoodie e zezë | Me kapuç | Me printim

I përshtatshëm për weekend dhe stadium!

  • Hoodie me mëngë të gjata
  • Ngjyra bezhë
  • Me printim të zi
  • Pambuk
  • Prerje e rregullt
  • Xhepa Kangur
  • Lahet me 30 Gradë