Kostum Stërvitje KF Vllaznia – për djem – kuq e blu – me logo

7,990 L

7,990 L

Kostum Stërvitje KF Vllaznia – për djem – kuq e blu – me logo

7,990 L

  • Kostum sportiv me zinxhir për djemë/burra, me logo Kf Vllaznia
  • Marka: Joma
  • Përfshin: Xhaketë  me xhepa + Tuta me xhepa
  • Ngjyra: Kuq e blu
  • I rehatshëm dhe fleksibël
  • 94% Polyester, 6% Spandex
  • Larje me 30 gradë
Ikona e listës së dëshirave Shto te lista e dëshiraveShto te lista e dëshirave
Compare Products
No products were added to compare list
Return to Shop
Bluza Zyrtare e 105 Vjetorit te KF Vllaznia | EDICIONI SPECIAL |
0 customer review
10,000 L
Bluza Zyrtare e Bardhë për sezonin 2023 – 2024
0 customer review
3,500 L
Bluza Zyrtare e Zezë për sezonin 2023 – 2024
0 customer review
3,500 L3,990 L
Bluza Zyrtare Kuq e Blu për sezonin 2023 – 2024
0 customer review
3,500 L
Filxhan qeramike, 325 ml - me logo KF Vllaznia
0 customer review
1,200 L
BLUZË PAMBUKU ME MËNGË TË SHKURTRA | ME LOGO KF VLLAZNIA
0 customer review
2,000 L
Kapele e bardhë | me strehë | me printim | Logo KF Vllaznia
0 customer review
990 L
BLUZË PAMBUKU ME MËNGË TË SHKURTRA | ME LOGO KF VLLAZNIA | E ZEZË
0 customer review
2,000 L
Bluzë POLO me mëngë të shkurtra | Campus III Burgundy | me logo KF Vllaznia
0 customer review
3,690 L
Çorape sportive JOMA me ajrosje | Unisex | Medium | Ngjyra e zezë
0 customer review
750 L